Butikker

Brørup
Nørregade 100
6650 Brørup
Tlf.: 88183110
E-mail: broerup@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Esbjerg
Stormgade 133
6715 Esbjerg
Tlf.: 88183130
E-mail: esbjerg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler Fredericia
Fredericia
Vejlevej 107
7000 Fredericia
Tlf.: 88183150
E-mail: fredericia@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Gladsaxe
Gladsaxevej 341
2860 Søborg
Tlf.: 88183700
E-mail: gladsaxe@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Glostrup
Sdr. Ringvej 35 C
2605 Brøndby
Tlf.: 88183730
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Herning
Industrivej Syd 1, Birk
7400 Herning
Tlf.: 88183170
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler Herlev
Herlev
Herlev Hovedgade 43
2730 Herlev
Tlf.: 88 18 36 40
E-mail: herlev@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Hillerød
Sigrunsvej 18
3400 Hillerød
Tlf.: 88183670
E-mail: hilleroed@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Hjørring
Frederikshavnsvej 320
9800 Hjørring
Tlf.: 88183200
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Holbæk
Stenhusvej 50
4300 Holbæk
Tlf.: 88183760
E-mail: holbaek@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Holstebro
Nyholmvej 2
7500 Holstebro
Tlf.: 88183220
E-mail: holstebro@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Horsens
Ove Jensens Alle 19A
8700 Horsens
Tlf.: 88183230
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
København V
Gl. Kongevej 25-27
1610 København V
Tlf.: 88183800
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Køge
Gammel Lyngvej 25
4600 Køge
Tlf.: 88183830
E-mail: koege@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Næstved
Kanalvej 1
4700 Næstved
Tlf.: 55722075
E-mail: naestved@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Nykøbing
Randersvej 2
4800 Nykøbing Falster
Tlf.: 88183790
E-mail: nyk@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Odense
Tagtækkervej 4
5230 Odense M
Tlf.: 88183920
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Randers
Marsvej 10-12, Paderup
8960 Randers SØ
Tlf.: 88183280
E-mail: randers@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Ribe
Bohrsvej 2
6760 Ribe
Tlf.: 88183290
E-mail: ribe@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Rønne
Åkirkebyvej 60
3700 Rønne
Tlf.: 88183870
E-mail: ronne@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Silkeborg
Mørksøvej 1, Virklund
8600 Silkeborg
Tlf.: 88183300
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Skagen
Øresundsvej 2
9990 Skagen
Tlf.: 98441212
E-mail: skagen@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Slagelse
Japanvej 4
4200 Slagelse
Tlf.: 88183850
E-mail: slagelse@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Sønderborg
Grundtvigs Allé 171
6400 Sønderborg
Tlf.: 88183340
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Svendborg
Mølmarksvej 187
5700 Svendborg
Tlf.: 88183330
E-mail: svendborg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Terndrup
Industrivej 2
9575 Terndrup
Tlf.: 98335333
E-mail: terndrup@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Tilst
Tilst Søndervej 3
8381 Tilst
Tlf.: 88183360
E-mail: tilst@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Taarnby
Kirstinehøj 60
2770 Kastrup
Tlf.: 88183600
E-mail: taarnby@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Varde
Ribevej 39
6800 Varde
Tlf.: 88183400
E-mail: varde@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Vejle
Løversysselvej 1B
7100 Vejle
Tlf.: 88183420
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Viby
Viby Ringvej 22
8260 Viby J
Tlf.: 88183460
E-mail: kundeservice@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Virum
Kongevejen 165
2830 Virum
Tlf.: 88183900
E-mail: virum@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Vojens
Trekanten
6500 Vojens
Tlf.: 88183500
E-mail: vojens@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Aabenraa
Løgumklostervej 140
6200 Aabenraa
Tlf.: 88183510
E-mail: aabenraa@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Aalborg C
Nålemagervej 6
9000 Aalborg
Tlf.: 88183520
E-mail: aalborg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Aalborg Løven
Aalborg City Syd
Løven 25
9200 Aalborg SV
Tlf.: 88183550
E-mail: Aalborgsv@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

Koerestol

Er du gangbesværet eller kørestolsbruger, er det ingen hindring for et besøg hos IDEmøbler- vores butikker er naturligvis handicapvenligt indrettet.

Følgende butikker er indrettet med god plads til at komme rundt, brede døråbninger, elevator, rigeligt med siddepladser, hvor du kan hvile benene, samt gode parkerings og adgangsforhold:
Esbjerg - Fredericia - Gladsaxe - Glostrup - Herlev - Hillerød – Odense - Ribe - Rønne - Slagelse - Svendborg - Sønderborg - Tårnby - Varde - Vejle - Vojens - Aabenraa
Trapper kan forekomme i enkelte af vores afdelinger:
Brørup - Holbæk - Gl. Kongevej - Køge - Nykøbing Falster - Virum