Luk
Indkøbskurv
Gå til kassen
Levering
Fortrydelsesret
Gå til kassen

Kundeservice

Kundeservice er tilgængelig kl. 9-15 alle hverdage på telefon 88 17 95 85 eller webshop@ide.dk.

Butikker og åbningstider

Vi har 34 møbelhuse spredt ud over hele landet. Herunder finder du en oversigt over samtlige møbelhuse. Du kan også bruge søgefunktionen til finde varehusene tættest på dig. Klik på et møbelhus for at se åbningstider og læse mere.

Find nærmeste varehus:

IDEmøbler i Brørup

IDEmøbler Brørup

Nørregade 100
6650 Brørup
Tlf.: 88183110
E-mail: broerup@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Esbjerg

IDEmøbler Esbjerg

Stormgade 133
6715 Esbjerg
Tlf.: 88183130
E-mail: esbjerg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Fredericia

Vejlevej 107
7000 Fredericia
Tlf.: 88183150
E-mail: fredericia@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Gladsaxe

IDEmøbler Gladsaxe

Gladsaxevej 341
2860 Søborg
Tlf.: 88183700
E-mail: gladsaxe@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Glostrup

Sdr. Ringvej 35 C
2605 Brøndby
Tlf.: 88183730
E-mail: glostrup@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Herning

IDEmøbler Herning

Industrivej Syd 1, Birk
7400 Herning
Tlf.: 88183170
E-mail: herning@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Hillerød

Sigrunsvej 18
3400 Hillerød
Tlf.: 88183670
E-mail: hilleroed@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Hjørring

IDEmøbler Hjørring

Frederikshavnsvej 320
9800 Hjørring
Tlf.: 88183200
E-mail: hjoerring@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Holbæk

IDEmøbler Holbæk

Stenhusvej 50
4300 Holbæk
Tlf.: 88183760
E-mail: holbaek@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Holstebro

Nyholmvej 2
7500 Holstebro
Tlf.: 88183220
E-mail: holstebro@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Horsens

Høegh Guldbergs Gade 5A
8700 Horsens
Tlf.: 88183230
E-mail: horsens@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i København V

IDEmøbler København

Gl. Kongevej 25-27
1610 København V
Tlf.: 88183800
E-mail: kbh@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Køge

IDEmøbler Køge

Gammel Lyngvej 25
4600 Køge
Tlf.: 88183830
E-mail: koege@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Næstved

IDEmøbler Næstved

Kanalvej 1
4700 Næstved
Tlf.: 55722075
E-mail: naestved@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Nykøbing Falster

Randersvej 2
4800 Nykøbing Falster
Tlf.: 88183790
E-mail: nyk@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Odense

IDEmøbler Odense

Tagtækkervej 4
5230 Odense M
Tlf.: 88183920
E-mail: odense@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Randers

Marsvej 10-12, Paderup
8960 Randers SØ
Tlf.: 88183280
E-mail: randers@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Ribe

IDEmøbler Ribe

Bohrsvej 2
6760 Ribe
Tlf.: 88183290
E-mail: ribe@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Rønne

IDEmøbler Rønne

Åkirkebyvej 60
3700 Rønne
Tlf.: 88183870
E-mail: ronne@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Silkeborg

IDEmøbler Silkeborg

Mørksøvej 1, Virklund
8600 Silkeborg
Tlf.: 88183300
E-mail: silkeborg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Skagen

IDEmøbler Skagen

Øresundsvej 2
9990 Skagen
Tlf.: 98441212
E-mail: skagen@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Slagelse

IDEmøbler Slagelse

Japanvej 4
4200 Slagelse
Tlf.: 88183850
E-mail: slagelse@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Sønderborg

IDEmøbler Sønderborg

Grundtvigs Allé 171
6400 Sønderborg
Tlf.: 88183340
E-mail: sonderborg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Svendborg

IDEmøbler Svendborg

Mølmarksvej 187
5700 Svendborg
Tlf.: 88183330
E-mail: svendborg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Terndrup

Industrivej 2
9575 Terndrup
Tlf.: 98335333
E-mail: terndrup@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Tilst

IDEmøbler Tilst

Tilst Søndervej 3
8381 Tilst
Tlf.: 88183360
E-mail: tilst@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Varde

IDEmøbler Varde

Ribevej 39
6800 Varde
Tlf.: 88183400
E-mail: varde@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Vejle

IDEmøbler Vejle

Løversysselvej 1B
7100 Vejle
Tlf.: 88183420
E-mail: vejle@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler Viby

IDEmøbler Viby

Viby Ringvej 22
8260 Viby J
Tlf.: 88183460
E-mail: viby@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Virum

IDEmøbler Virum

Kongevejen 165
2830 Virum
Tlf.: 88183900
E-mail: virum@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Vojens

IDEmøbler Vojens

Trekanten
6500 Vojens
Tlf.: 88183500
E-mail: vojens@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo

IDEmøbler Aabenraa

Løgumklostervej 140
6200 Aabenraa
Tlf.: 88183510
E-mail: aabenraa@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Aalborg C

IDEmøbler Aalborg Centrum

Nålemagervej 6
9000 Aalborg
Tlf.: 88183520
E-mail: aalborg@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
IDEmøbler i Aalborg SV

IDEmøbler Aalborg City Syd

Stenbukken 22
9200 Aalborg SV
Tlf.: 88183550
E-mail: aalborgsyd@ide.dk
Åbningstider og butiksinfo
Vareudlevering Greve

IDEmøblers lager i Greve

Ventrupparken 2
2670 Greve
Tlf.: 88179330
E-mail: lagerkasse@iddesign.dk
Åbningstider og butiksinfo
Ide.dk anvender cookies til at give dig en bedre brugeroplevelse. Læs mere om cookies på ide.dk.